Güncel Sendika Haberleri

21 Ocak, 2018

AYDIN ŞUBESİ İŞ YERİ TEMSİLCİLERİ EĞİTİM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Eğitim İş Aydın Şubesi İş Yeri Temsilcileri Eğitimi 20-21 Ocak tarihlerinde Kuşadası Sealight Rozet Otelde gerçekleştirildi.

16 ilçe ve merkez Efeler ilçemizden 190 iş yeri temsilcisinin katılımı ile gerçekleştirilen eğitime; Genel Başkanımız Orhan Yıldırım, Genel Özlük Hukuk sekreterimiz Maksut Balmuk, Genel Eğitim Sekreterimiz Suat Özkolay, Genel Basın Yayın Sekreterimiz Yakup Tekin Efe, Adü. EğitimFakültesi eski Dekanı Prf. Dr. Adil Türkoğlu, önceki dönemlerde Genel Eğitim Sekreteri olarak görev almış Şaban Özdemir ve Önder Yılmaz katılmışlardır

Katılımcıların yoğun ilgi ile dinledikleri 1. günün sonunda akşam yapılan gala yemeği etkinliğinde, farklı ilçelerden bir araya gelen iş yeri temsilcilerimiz hem 1. yarıyılın yorgunluğunu attılar hem de birbirleri ile kaynaşmanın coşkusunu yaşadılar.

2. gün yapılan çalışmada ise Genel Özlük Hukuk Sekreteri Maksut Balmuk'un yaptığı sunum çok ilgi gördü. Kişisel soru ve cevap şeklinde geçen son bölümden sonra eğitim çalışması son buldu
Eğitim çalışmamızın sonunda iş yeri temsilcilerimizin ve konuklarımızın otelden ayrılmaları sırasında yoğun memnuniyet bildirmeleri eğitimin amacına ulaştığı göstergesi olarak kabul edildi.