Güncel Sendika Haberleri

07 Haziran, 2012

EĞİTİMİŞ TATİL ANLAŞMASI

 

SENDİKAMIZ MARMARİS İÇMELERDE NOA HOTELS İLE TATİL İÇİN ANLAŞMA YAPMIŞTIR. DÖNEMLER TABLODA BELİRTİLMİŞTİR. KATILMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZİN VE ÜYE YAKINLARIMIZIN BAĞLI BULUNDUĞU ŞUBE VE TEMSİLCİLİK İLE BAĞLANTIYA GEÇMESİ VE EN GEÇ 15 HAZİRAN’A KADAR BİLGİ VERMESİ GEREKMEKTEDİR.

OTEL: NOA HOTELS (NERGİS İÇMELER RESORT) MARMARİS

http://www.noa-hotels.com/tr/hotels/TR005/nergis-icmeler-resort/anasayfa
(Adresinden otel görüntüleri incelenebilir.)

DÖNEMLER                      


1.DÖNEM

2.DÖNEM

3.DÖNEM

4.DÖNEM

20 Temmuz

27 Temmuz

3 Ağustos

10 Ağustos

21Temmuz

28 Temmuz

4 Ağustos

11 Ağustos

22 Temmuz

29 Temmuz

5 Ağustos

12 Ağustos

23 Temmuz

30 Temmuz

6 Ağustos

13 Ağustos

24 Temmuz

31 Temmuz

7 Ağustos

14 Ağustos

25 Temmuz

1 Ağustos

8 Ağustos

15 Ağustos

26 Temmuz

2 Ağustos

9 Ağustos

16 Ağustos

    

Rezervasyonlar Şube ve Temsilcilik yönetimlerine yapılan başvurular üzerinden yapılacaktır. 


Başvuru gerçekleştikten sonra e-posta yolu ile rezervasyon onayı hakkında başvuru sahibine bilgi verilecektir.

Eğitim-iş üyelerinin rezervasyon onayından sonra konaklama ücretinin 1/3 ‘inin rezervasyon onayının yapıldığı hafta içerisinde(15 Haziran), kalan tutarın  rezervasyonun yapıldığı  aydan sonraki ayın en geç 15’inden başlayacak  şekilde  izleyen  ayların   15’ine kadar 1 peşin 2  taksit şeklinde  eksiksiz olarak daha sonra bildireceğimiz otel hesap numarasına yatırmaları ya da kredi kartı ile taksitlendirme yapmaları gerekmektedir. Taksitli ödeme yapacak olan üyelerimizin başvuruları onaylandıktan sonra bizzat kendilerinin Şube ve Temsilciliklerimize gelerek ilgili evrakları doldurmaları gerekmektedir.

Konaklama ücretlerini peşin olarak ödemek isteyen Eğitim-iş üyeleri konaklama tarihinden 15 gün önce banka dekontu ve gerekli evrakları şube ve temsilcilik aracılığı ile genel merkeze ulaştırmalıdır.

Eğitim-iş üyesi iken emekli olanlar, Eğitim-iş dostları, üyelerimizin yakınları anlaşmadan yararlanabilecekler ve taksit uygulaması kredi kartı üzerinden yapılacaktır.

Rezervasyon yaptıran kişi ile banka dekontundaki ismin aynı olması gerekmektedir.

Rezervasyon yapılan isimlerin dışındaki şahıslar tesiste konaklama yapamayacaklardır. Bu sebeple başvuru formunda konaklayacak kişilerin bilgileri eksiksiz olmalıdır.

Otel yönetimi tarafından kabul edilebilir bir mazereti nedeniyle başvurularını iptal etmek zorunda olan katılımcıların devre başlamadan 15 gün önce dilekçeleri ile birlikte Eğitim-iş Genel Merkezine başvurmaları gerekmektedir. İptal eden katılımcıların yatırdıkları tutar 1 ay içerisinde iade edilecektir.

İptal için zamanında başvuruda bulunmayan katılımcıların konaklama ücretleri iade edilmeyecektir.

Odada tek kisi kalindigi taktirde konaklama ücretinin %25 fazlasi ödenir.

7 günlük devrelerde uygulanacak menülerimiz belirlenmiştir.

Katılımcıların istekleri halinde günlük tekne turları düzenlenerek koylara gezi yapılacaktır.
Her grupla 1 kez sendikal eğitim çalışması yapılacaktır.

Katılımcıların tercih ettikleri devrenin kontenjanının dolması halinde kendisine bilgi verilerek bir sonraki devreye nakil yapılacaktır.

KATILIMCILAR BAŞVURU FORMLARINI DOLDURULDUKTAN SONRA ŞUBE VE TEMSİLCİLCİLİK BAŞKANI VE MALİ SEKRETERİN ONAYI İLE BİRLİKTE GENEL MERKEZE GÖNDERİLECEKTİR.