Güncel Sendika Haberleri

13 Haziran, 2017

GENEL BAŞKANIMIZ İZMİR’DE TEMASLARDA BULUNDU

Genel Başkanımız Mehmet Balık, 1 günlük çalışma ziyaretinde İzmir 1,2,3 ve 4 Nolu Şubelerimizi ziyaret ederek yeni seçilen yönetim kurulu üyelerimize yeni görevlerinde başarılar diledi.

Mehmet Balık, Manisa Şube Başkanımız Cem Ok ve İzmir 4 Nolu Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz ile Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Yerleşkesini ziyaret etti.

Mehmet Balık ve İzmir 4 Nolu Şube Başkanımız ve Yönetim kurulumuz ile birlikte Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Adnan Kasman ve Genel Sekreterimiz Prof. Dr. Özlem Çakır'ı ziyaret ederek Üniversitemiz çalışanlarının genel sorunları ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Mehmet Balık, İzmir 4 Nolu Şube Başkanı Haşim KARAMAN, Özlük-Hukuk Sekreteri Hüseyin BOZDAĞ  ve Manisa Şube Başkanı Cem OK ile birlikte İzmir 1 Nolu Şubemizi ziyaret etti ve çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diledi.

Genel Başkanımız Mehmet Balık , yıl boyunca Buca Temsilciliğimiz ile Eğitim İş İzmir 4 Nolu Şube üyelerimizin birlikte yürüttüğü Halk Oyunları kursumuzun Ege ve Karadeniz yöresinden oluşan halk oyunları çalışmalarını ve  Eğitim İş İzmir 1 Nolu Şubemizin Türk Halk Müziği korosunun sahne aldığı konseri 13 Haziran 2017 Salı günü saat 20.00'da  Ziya Gökalp Kültür Merkezinde izlediler.