Güncel Sendika Haberleri

04 Aralık, 2012

İSKİLİP İLÇE TEMSİLCİLİĞİMİZ AÇILDI

Genel Başkanımız Veli Demir ve Genel Örgütlenme Sekreterimiz Osman Kandemir, örgütlenme çalışmaları kapsamında Trabzon, Beşikdüzü, Giresun, Ordu, Çarşamba, Samsun, Çorum, İskilip ve Çankırı’yı ziyaret etti. 

Gittiği illerde çeşitli temaslarda bulunan Genel Başkanımız, gündemdeki gelişmelere ilişkin basın toplantıları düzenledi ve Ordu Şubemizin Genel Kurulu’na katıldı.
 
Genel Başkanımız Çorum’da ise sendikamızın İskilip Temsilciliğinin açılış törenine katıldı. Açılış töreni, Eğitim-İş Çorum İl Temsilcilik Başkanı Duran İrdeli, Atatürkçü Düşünce Derneği Çorum Şubesi Başkanı Uğur Demirer, İskilip CHP İlçe Başkanı Ahmet Söbe, eski CHP İlçe Başkanı Yusuf Var, Türk Eğitim-Sen İskilip temsilcisi Sait Çakır, Eğitim-Sen İskilip Temsilcisi Serkan Akkaya ve İskilip’te görev yapan eğitim çalışanlarının yoğun katılımıyla gerçekleşti. 

Genel Başkanımız burada yaptığı konuşmada, İskilip İlçe Temsilciliğinin, siyasi görüş ayrımı yapmadan tüm eğitim çalışanlarının sözcüsü ve sorunlarını çözmede en yakın yardımcısı olacağını söyledi.