Güncel Sendika Haberleri

08 Mayıs, 2017

ŞUBE GENEL KURULLARIMIZI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Eğitim çalışanlarının yegane temsilcisi Eğitim-İş, Şube ve Temsilcilik Genel Kurul’larını büyük bir heyecan ve olgunluk içinde gerçekleştirmektedir.  Bu çerçevede, 6-7 Mayıs tarihleri arasında, Adana 1 No’lu, Ankara 2 No’lu, Bursa, Çorum, Hatay 1 No'lu, Isparta, İstanbul 2 No’lu, İstanbul 3 No’lu, Kocaeli ve Malatya Şubelerimizin Genel Kurulları gerçekleştirilmiştir.

Şube Genel Kurullarımız tam bir demokrasi şöleni havasında gerçekleştirilmiştir. Şube yönetimlerimiz yeni soluk ve yeni heyecanla, daha önce olduğu gibi, bundan sonra da hem Cumhuriyet Devriminin kazanımlarını sahiplenmeye ve yüceltmeye; hem de sınıfsal haklarımızı geliştirerek, kazanımlarımızı her türlü sömürüye ve saldırıya karşı savunmaya devam edecektir.

Sendikamızın kuruluşundan bu yana, örgütümüzün değişik kademelerinde görev yapmış olan ve halen görevde bulunan bütün arkadaşlarımıza, bu onurlu mücadelede verdikleri emek ve gösterdikleri özveriden ötürü teşekkür eder, göreve gelen bütün arkadaşlarımıza başarılar dileriz. 

MERKEZ YÖNETİM KURULU