Güncel Sendika Haberleri

13 Şubat, 2019

SAMSUN, HATAY ŞUBELERİMİZ ve İZMİR 2 NO`LU ŞUBEMİZİN İŞYERİ TEMSİLCİLERİ EĞİTİM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Samsun Şubemiz ile Hatay 1 ve 2 No’lu Şubelerimizin işyeri temsilcileri eğitim seminerleri gerçekleştirildi.

Samsun Şubemizin seminerine, Genel Başkanımız Orhan Yıldırım ve Genel Eğitim Sekreterimiz Suat Özkolay, Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ile işyeri temsilcilerimiz katıldı.

Genel Başkanımız Orhan Yıldırım’ın açılış konuşmasını yaptığı seminerde, Genel Eğitim Sekreterimiz Suat Özkolay’ın yaptığı bilgilendirmenin ardından soru cevap bölümüne geçilerek yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.

Hatay 1 ve 2 No’lu Şubemizin seminerine, Genel Başkanımız Orhan Yıldırım, Genel Özlük Hukuk ve TİS Sekreterimiz Maksut Balmuk, Genel Eğitim Sekreterimiz Suat Özkolay, Genel Basın Yayın ve Uluslararası İlişkiler Sekreterimiz Yakup Tekin Efe, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ile işyeri temsilcilerimiz katıldı.

Seminerde, Genel Eğitim Sekreterimiz Suat Özkolay’ın sunumunun ardından, soru cevap bölümünde Genel Özlük Hukuk ve TİS Sekreterimiz Maksut Balmuk, soruları yanıtladı.

İzmir 2 No’lu Şubemizin seminerine, Genel Başkanımız Orhan Yıldırım, Genel Sekreterimiz Ebru Sungar, Genel Özlük Hukuk ve TİS Sekreterimiz Maksut Balmuk, Genel Eğitim Sekreterimiz Suat Özkolay, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ile işyeri temsilcilerimiz katıldı.

Genel Başkan Orhan Yıldırım ve Genel Sekreterimiz Ebru Sungar’ın konuşmalarının ardından Genel Özlük Hukuk ve TİS Sekreterimiz Maksut Balmuk bir sunum gerçekleştirdi.