Güncel Şube Haberleri

18 Şubat, 2018

İstanbul 5 Nolu Şubemizin Yeni Binasını Açılışı Yapıldı

İstanbul 5 No’lu Şube olarak Güneşli’de yer alan yeni Şube Binamızın  açılışına konfederasyonumuz Birleşik Kamu İş Genel Başkanımız Mehmet Balık ve Genel Örgütlenme Sekreterimiz Hasan Kütük,Genel Sekreterimiz Ebru Sungar, Genel Örgütlenme Sekreterimiz Bilal Şener ve Genel Mali Sekreterimiz Hüseyin Kara ve çeşitli illerden gelen başkanlarımız Ahmet Cangı, Adem Yıldırım, Cem Ok, Emine Çalık ,Oğuz Akkaş açılışımıza katıldılar.

Birleşik Kamu İş Genel Başkanı Mehmet BALIK, ve Hasan Kütük , Eğitim İş Merkez Yönetim Kurulundan  Ebru Sungar,  Bilal Şener ve Hüseyin Kara ile Şube başkanımız Hakan UZUN  birlikte kurdele keserek şubenin açılışını yaptılar. Açılışın ardından Şube başkanımız Hakan UZUN yaptığı konuşmada  şubenin tüm üyelerimize ve sendikamıza hayırlı olmasını dileyerek açılışımıza katılan, çiçek gönderen, iyi dileklerini ileten tüm misafirlere teşekkür etti.

Yeni binamızın sendikamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diler, şube açılışımıza katılan ve katılamadıkları halde gönül birlikteliği ile yanımızda olan üye ve dostlarımıza ayrıca  tüm konuklarımıza teşekkür ederiz.

Yaşasın Eğitim İş
Yaşasın Birleşik Kamu-İş
Yaşasın Örgütlü Mücadelemiz.